VOLKAN'DAN SONRA KAMENİ DE FENERBAHÇE'DE KALDI!

VOLKAN'DAN SONRA KAMENİ DE FENERBAHÇE'DE KALDI!

Tarih: 11 Temmuz 2018, 12:18

Fenerbahçe'yle 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Kameni takımdan ayrılmayı reddetti. Bu durumda yeni bir kaleci alamayacak olan sarı-lacivertlilerde birinci kaleci Volkan olacak. Fenerbahçe'de taraftarının beklediği yabancı kaleci transferi gerçekleşmeyecek.

Volkan'la yeniden anlaşan, Altınordu'nun genç kalecisi Berke'yi kadrosuna katan sarı-lacivertliler, kariyerli bir yabancı kaleci almayı planlıyordu ancak Kameni hesapları bozdu.

KAMENİ AYRILIĞA YANAŞMADI

Fenerbahçe'de kaleci konusuna nokta koyuldu. Sarı-lacivertli kulüpte geçtiğimiz gün yeni sözleşme imzalayan kaptan Volkan Demirel'in ardından, takımın ikinci kalecisi Carlos Karneni ile de mecburen yola devam edileceği öğrenildi.

Phillip Cocu, Fenerbahçe'yle 2020 yılına kadar sözleşmesi olan Kameni'yi yeni sezonda kadroda düşünmüyordu fakat Kamerunlu file bekçisi ayrılık konusunda kriz çıkarınca, takımda kalmasına karar verildi.

VOLKAN BİRİNCİ KALECİ

Böylece Sarı-lacivertlilerin gelecek sezon kaleyi teslim edeceği 3 isim de netleşmiş oldu. Fenerbahçe'de yeni sezonda Volkan Demirel birinci kaleci, Carlos Karneni ikinci kaleci, Altınordu'dan transfer edilen genç Berke Özer ise üçüncü kaleci olacak.

Haberi paylaşmak için

< Geri dön

Facebook'ta Paylaş

Twitter'da Paylaş

Sivridilli.com - Her hakkı saklıdır.