PUCCA, ÇOCUĞUNUN İSMİNİ NÜFUSA YANLIŞ YAZDIRDI!

PUCCA, ÇOCUĞUNUN İSMİNİ NÜFUSA YANLIŞ YAZDIRDI!

Tarih: 10 Mayıs 2017, 19:57

Pucca adıyla tanınan Selin Pınar Işık ve oyuncu Osman Karagöz çiftinin yeni doğan çocuğu Batı'ya yanlışlıkla babasının ismi verildi.

2015 yılında oyuncu Osman Karagöz ile evlenen Pucca adıyla tanınan Selin Pınar Işık anne oldu. Batı ismini verecekleri çocuklarıyla birlikte bugün nüfus müdürlüğüne giden çift, bebeklerinin ismini yanlış yazdırdı.

Pucca, çocuğunun ismini nüfusa yanlış yazdırdı

BABASININ İSMİ YAZILDI, MAHKEMEYE BAŞVURACAKLAR

Memurun "İsmini yazar mısın?" diye uzattığı kağıda baba Osman Karagöz kendi ismini yazınca çocuğun ismi "Osman Karagöz" oldu. Çift, ismi değiştirmek için mahkemeye başvuracak.

Pucca olayı Instagram hesabından şöyle anlattı;

"Az once Batı'nin kimligini cikartmak icin beyoglu nufus mudurlugune geldik. Ana-baba buyuk heyecan icindeydik. Ayy aman yanlislikla Batu yazmasinlar ehuehu falanlar. Sonra memur arkadas, Osi'ye 'ismini yazar misin' dedi. Osi safi da kendi ismi zannetmis. Osman Karagoz yazmis. Adam bir daha sordu, Osman Karagoz mu diye 'evet' dedi. Bir daha sordu, bi de sinirlendi 'evet' diye tekrar etti. Ve sonuc, cocugun adi 'Osman Karagoz' oldu!!!! :(((((((( degistiremiyorlarmis bi de. Kaldi oyle.. once memur saka yapiyor zannettim ama yok! bi de 'geri tusuna bassana!' diye memura bagiriyor.. Mahkemeye basvurmamiz lazimmis. Hayir, koluna kocaman Batı diye dovme de yaptirdin be adam! Sen bu anne ve babayla naapcan bilmiyorum Batı. Merak etme ismini degisircez. İnsallah yani. Bi sorun daha cikmazsa :("

Pucca, çocuğunun ismini nüfusa yanlış yazdırdı

Haberi paylaşmak için

< Geri dön

Facebook'ta Paylaş

Twitter'da Paylaş

Sivridilli.com - Her hakkı saklıdır.