KAYITDIŞI BİTTİ Mİ? YOKSA KAYITDIŞI DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

KAYITDIŞI BİTTİ Mİ? YOKSA KAYITDIŞI DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Tarih: 13 Kasım 2017, 16:57

Kayıt Dışı Dizisi bu akşamki yayın akışında görünmediğinden hayranları tarafından pek çok soru gündeme geldi. Kayıt Dışı bitti mi? Yoksa Kayıt Dışı dizisi final mi yapıyor? Yeni bölüm ne zaman? gibi sorularla Kayıtdışı Dizisinin akıbeti sorgulanmaya başladı. En 30 Kasım’da izleyicileriyle buluşan Kayıtdışı’nın bugün de Fox Tv yayın akışında yer almaması bu soruları da beraberinde getirdi. Peki Kayıtdışı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Uğur Polat'ın başrollerini paylaştığı Kayıtdışı ekran macerasına bir süre ara verdi. Fox Tv yayın akışında Kayıtdışı'nın yerine milli maça yer verilmesi final iddialarını gündeme getirdi.. Peki, Kayıtdışı bitti mi? Yeni bölüm ne zaman? oksa Kayıt Dışı Dizisi final mi yapıyor? İşte ayrıntılar…

Dizi yapımcısı ve kanaldan herhangi bir resmi açıklama gelmedi ancak çekimler sırasında ufak bir kaza geçiren başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’nın ayağının kırılması yeni bölüm çekimlerini aksattığını düşündürdü. Kayıtdışı yeni bölümün ise ileri bir tarihte yayınlanması bekleniyor.

kayitdisiic

ERKAN PETEKKAYA SETLERDEN UZAK KALACAK

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bir alışveriş merkezi çıkışı aracına binerken talihsiz bir kaza atlattı. Otomobiline binmek üzereyken ters bir hareketle ayağını burkan Petekkaya soluğu hastanede aldı. Yapılan kontrollerin ardından ünlü oyuncunun ayağının kırıldığı öğrenildi. Ayağı alçıya alınan Erkan Petekkaya’nın bir süre setlerden uzak kalacak.

Haberi paylaşmak için

< Geri dön

Facebook'ta Paylaş

Twitter'da Paylaş

Sivridilli.com - Her hakkı saklıdır.