BEREN SAAT'İN ANLAMSIZ KAÇIŞLARI BU YÜZDEN Mİ?

BEREN SAAT'İN ANLAMSIZ KAÇIŞLARI BU YÜZDEN Mİ?

Tarih: 12 Şubat 2018, 20:10

Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen ve yeni yılın ilk haftası gittiği Los Angeles’ta tüp bebek tedavisi gördüğü haberleri ile magazin gündeminin çok konuşulanları arasına giren Beren Saat hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Beren Saat hamile mi? Kenan Doğulu hangi mekanı arka kapıdan çıkarak terk etti? İşte ayrıntılar.

BEREN SAAT HAMİLE SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu
Beren saat hamile mi? sorusu magazin gündemindeki yerini koruyor. Los Angeles'ta tüp bebek tedavisi gördüğü haberleri ile konuşulan Beren Saat’in filnm ve dizi tekliflerini reddettiği iddia edildi.


HT Magazin’in haberine göre; bir yapımcının film teklifi yaptığı Beren Saat’in, hamile olduğu için ‘ret’ cevabı vermesi film piyasasının en çok konuşulan konusu oldu. Geçtiğimiz ay Uludağ'da konser veren ve bir süredir İstanbul'da olan Kenan Doğulu'nun, yakında eşinin yanına gideceği öğrenildi.

 

Ayrıca elimize ulaşan başka bir haberde göre Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu, 30'uncu yaşını bir partiyle kutladı.

Beren gelmedi Kenan arkadan kaçtı

Ece Doğulu, bir gün sonra doğum günü olan kayınvalidesi Serpil Doğulu’ya da sürpriz yapıp, pastayı onunla birlikte kesti. Beren Saat ABD’de olduğu için kutlamaya katılmazken, Kenan Doğulu görüntü vermemek için mekanı arka kapıdan terk etti.

Sözcü

Haberi paylaşmak için

< Geri dön

Facebook'ta Paylaş

Twitter'da Paylaş

Sivridilli.com - Her hakkı saklıdır.